Sıkça Sorulan Sorular
Siparişim kaç iş günü içerisinde kargoya verilir ?
Saat 15:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içerisinde kargoya verilir. Depomuzun stoklarında olmayan ürünler merkez depo stoklarımızdan elimize ulaştıktan sonra yani 1-3 iş günü içerisinde gönderim sağlanmaktadır. 
 
Hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz ?
Yurtiçi kargo ile çalışmaktayız.
 
Satın aldığım ürünü değiştirebilir miyim?
Satın aldığınız ürünü değiştirebilirsiniz. değişim süresi, teslim tarihinden itibaren onbeş (15) gündür. İç giyim, steril olması gereken  ürünler (sterilizatör, biberon, emzik, göğüs polmpaları, buhar makinesi vb.), kutusu ve ambalajı bozulmuş yeniden satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ürün grupları DEĞİŞTİRİLEMEZ.
 
İade Şartları Nelerdir ?
*Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren onbeş (15) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Firmamıza bilgi verilmeden gönderilen hiçbir ürün teslim alınmaz.
*İade kargolar, e-toker.com sitesinin anlaşmalı kargo firması aracılığı ile  iade edilmelidir. Aksi takdirde gelen kargolar teslim alınmaz.
*Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez (örneğin; orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış şekilde). e-toker.com, size ürünlerinizi mutlak olarak ambalajlayarak gönderi yapar. Ambalajsız şekilde firmamıza yapılacak gönderiler, kabul edilmeyerek iade edilir.
*Hijyenikliği bozulabilecek beslenme aksesuarları, göğüs pompaları ve emzirme ürünleri, tüm tekstil ürünleri (Arızalı ve hatalı değilse) ürünlerinin kesinlikle iade veya değişimi söz konusu değildir.Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.
*Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.
*Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız !
 
Kargo ücreti ne kadar?
150 TL üzeri siparişlerinizde kargo ücreti alınmaz.  150 TL altı siparişlerinizde kargo ücreti 5.99 TL'dir.
 
Ödeme seçenekleriniz nelerdir?
Siparişlerinizin ödemesini kredi kartı ve banka havalesi yoluyla yapabilirsiniz.
 
Siparişimi Nasıl Takip Edebilirim?
Hesabınızdan ''sipariş geçmişim'' butonuna tıklayarak siparişlerinizi takip edebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.