Görünüm:
Toplam 19 ürün görüntüleniyor.

Portatif Mama Sandalyeleri

Bebeğinizin sizinle beraber yemek masasında ya da masanın yakınında yemek yemesini sağlayacak şekilde tasarlanmış, kolayca taşınabilir özellikteki son derece güvenli ve konforlu portatif mama sandalyelerine, Toker Bebe’nin online kataloğundan kolayca ulaşabilirsiniz!

Hem Pratik Hem Güvenli Ürünler

Toker Bebe’nin web mağazasındaki portatif mama sandalyeleri ve yükselticiler, fonksiyonel tasarımları ve geniş bir yelpazeye yayılan renk seçenekleri ile sizleri bekliyor. Online katalogdaki oturaklar; bebeğinizi yıkamak için banyoda, oyun oynamak ya da mama yedirmek için ise evinizin farklı bölümlerinde kullanma amacıyla tercih edebileceğiniz modelleri ile dikkat çekiyor. Bağlanabilir ve ayarlanabilir kemer sistemi, çıkarılıp yıkanabilir tepsi ve kılıf gibi özellikleri sayesinde pratik bir kullanım sunan modelleri, katlanabilir yapıları ile evinizin dilediğiniz bölümüne kolayca taşımanızı mümkün kılacak tasarımları bulabileceğiniz kategorideki ürünler; Baby Jem, Sunny Baby, Prince Lion Heart gibi markaların kalitesiyle sizlere sunuluyor.

Eğer siz de bebeğinizi evinizin farklı ortamlarında beslemek ya da üzerinde güvenli şekilde oturtmak için kolayca taşıyabileceğiniz bir mama sandalyesine ihtiyaç duyuyorsanız, Toker Bebe’nin online mağazasında yer alan yükseltici ve portatif mama sandalyesi modellerini detaylı şekilde inceleyebilir ve beğendiğiniz ürünleri farklı ödeme yöntemleriyle günün her saati satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.