Görünüm:
1 2 3 .... 12 13 14

Güvenlik

En çok korunmaya ve kollanmaya ihtiyacı olan bebeklerdir. Bu nedenle anne ve babaların özellikle evlerinde almaları gereken bazı tedbirler söz konusudur. Bebeğin camlardan, merdivenlerden veya kapılardan uzak durmalarını sağlamak gerekir. Her ne kadar annelerin bebeklerini kollama konusunda titiz davrandıkları vaki olsa da, bir anlık dalgınlıktan kaynaklanabilecek durumlarda bebeklerin kendilerine zarar verecek şeyler yapabilirler.

Evde, seyahatte veya banyoda bebeklerin güvenliğini sağlamak için imal edilen ürünler sayesinde annelerin bebeklerini daha iyi korumaları söz konusu olabiliyor. Hatta annenin evdeki işlerle meşgul olduğu zamanlarda bebeğin tehlikeli bölgelere gitmesini önleyen kilit ve kapı sistemleri güvenli bir alan içerisinde bebeğin gezmesini ve oynamasına imkan veriyor. Bu bakımda bebeğin evdeki güvenliğini sağlamak için; güvenlik kapısı, kilit sistemleri, kaymaz bant ürünleri ve mobilyaların sivri taraflarını örten kauçuk ürünlerini temin edebilirsiniz.

Diğer bebek güvenlik ürünleri

Sadece evde değil aynı zamanda da ev dışında da bebeklerin güvenliğini sağlamak için ekstra tedbirler alınabilir. Bebek kemerleri bunlardan birisidir. Aynı zamanda özel arabası bulunanlar için “Arabada bebek var” uyarılı yazılar da temin edilebilir. Bebeklerin seyahat sırasında boyunlarını koruyacak ürünler de güvenlik için gereklidir. Bebek arabalarının da yüksek güvenlik standartlarına uygun üretilmiş olmalıdır. Özellikle fren sistemleri çalışmalıdır.

Bebeklerin uykuda da güvende olmalarını bilmek anne ve babaların içini rahatlatan bir durumdur. Bu bakımdan bebeği takip etmek için telsiz sistemleri kullanılabilir. Bebeğin uyanıp ağladığını kısa sürede anlayabilmek için telsiz sistemlerini kullanmak, en çok tercih edilen yöntemlerden birisidir. Ayrıca bebeğin beşiğinde daha iyi uyumasını sağlayacak yastıkların da temin edilmesi gerekir. Güvenli yan yatış için imal edilen ve tasarlanan minderler bunlardan birisidir.

Bebeğin yatış sırasında dönmesini engelleyen yastık modelleri de oldukça fonksiyonel ve gidilen misafirliklerde kullanılabilecek ürünlerden birisidir. Ayrıca bebeğin sahip olduğu beşiğin de güvenlik standartlarına uygun üretilmiş olması gerekir. Korkuluklara sahip olması gereken bebek beşliğinin üretildiği malzemenin de kalitesine dikkat edilmelidir. E-toker.com, bebek güvenliğinin en iyi şekilde temin edilmesi için gereken tüm malzemeleri sizlere sunuyor. Süt saklama ürünlerinden, banyoda, seyahatte ve evde güvenlik için gereken tüm ürünlere kadar her şey burada!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.