Görünüm:
1 2
% 20indirim
3.750,00 TL
3.000,00 TL
% 20indirim
4.195,00 TL
3.356,00 TL
% 20indirim
4.195,00 TL
3.356,00 TL
Toplam 42 ürün görüntüleniyor.
1 2

Çift Yönlü Bebek Arabaları

Bebeklerin keyiflerini kaçırmadan rahat bir şekilde taşımak için değerlendirilebilecek olan, çift yönlü kullanıma uygun olarak tasarlanan bebek arabası modelleri, Toker Bebe sayfalarında beğenilerinize sunuluyor!

Baby2Go, Casual ve Sunny Baby gibi ünlü markaların imzasını taşıyan ve yüksek manevra kabiliyeti sayesinde ebeveynlere kolaylık sağlayacak olan çift yönlü bebek arabası modellerini, bebeklerinizin doğumundan 2-3 yaşına kadar geçen süre içerisinde etkili bir şekilde kullanabileceksiniz!

Bebeklerinizin Rahatı ve Güvenliği İçin Doğru Tercih!

Toker Bebe online kataloğunda, farklı özelliklere ve şık tasarımlara sahip, değişik renkleri bulunan pek çok bebek arabası modeliyer almaktadır. Kilitlenebilir tekerlekli modelleri ile toplu taşıma araçlarında veya arabanın sabit durmasını istediğiniz diğer durumlarda bebeklerin güvenliğini sağlamanızı kolaylaştıracak çift yönlü bebek arabaları, tenteleri ile bebekleri dış etkenlerden koruyacak ve katlanabilen modelleri sayesinde de fazla yer kaplamayacak kaliteli ve kullanışlı ürünlerdir.

Eğer siz de dışarı çıkarken bebeklerinizin araba içerisinde rahat etmelerini ve yorulduklarında huzurlu bir şekilde uyumalarını kolaylaştıracak kullanışlı araba modellerine ihtiyaç duyuyorsanız, Toker Bebe sayfalarında yer alan çift yönlü bebek arabası modellerini detaylı bir şekilde inceleyebilir, beğendiğiniz ürünleri farklı ödeme yöntemleri ile 7/24 online sipariş verebilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.