Görünüm:
1 2 3 .... 11 12 13

Bez ve Islak Mendil

Bebekler için en çok ihtiyaç duyulan ürünlerden birisi, bebek bezleridir. Bebek bez ürünlerinin yüksek emiş kapasitesinin bulunması bebeğin cilt sorunlarıyla karşılaşmaması için önemlidir. Aynı zamanda, üretilen bezlerin bebeklerin hassas cilt yapısına uygun olması da gerekir. E-toker.com, en iyi bebek bez ürünlerini sizler için listeliyor. Komili, Huggies, Sleepy ve Kidbo gibi bebek bezi markaları en hassas cilde sahip bebekler için en iyi bebek bezi ürünlerini tasarlıyor.

En iyi ıslak mendil ürünleri

 Bebeklerin ciltlerini pratik bir şekilde temizleyebilmek için ıslak mendil ürünlerinin kullanılması gerekir. Annelerin işini oldukça kolaylaştıran ıslak mendiller, bebeğin cildinde meydana getirdikleri ferahlamayla rahatlatıcı etki yaratırlar. Anne ve babaların ıslak mendil alırken dikkat edecekleri hususların en önemlisi, bebek cildine zarar verici herhangi bir kimyasal maddenin ıslak mendil üretiminde kullanılmamış olmasıdır.

Bu nedenle paraben ve alkol gibi maddelerin ıslak mendil ürünlerinde bulunmadığından emin olunması gerekir. Bebekler için ıslak mendil üretimi yapan markaların tercih edilmesi, bebek cildine uygun ve zararı olmayan ıslak mendil ürünlerine sahip olmanız anlamına gelir. Komili, Dalin, Bebedor ve Msutela gibi markalar bebek ciltlerini tahriş etmeyen ve hiçbir zarar vermeyen ıslak mendilleri annelerin kullanımına sunuyor.

Alt açma minderleri

Anneler için oldukça pratik ve iş gören bir ürün olarak sunulan alt açma minderleri bebeklerin altlarını kolay bir şekilde değiştirmenizi sağlıyor. Misafirlikte veya dışarıda bir parkta gezerken bile bebeğinizin altını değiştirme ihtiyacı duyan annelere yönelik harika bir ürünü ifade ediyor. Çantanızda taşıyabileceğiniz alt açma minderi sayesinde nerde olursanız olun bebeğinizin altını hemen değiştirebilirsiniz. Bebeğin sırtüstü rahat etmesini sağlayan ve alt değişikliği sırasında koltuğa veya halıya herhangi bir kirin bulaşmasını önleyen alt açma minderleri renkli ve pratik halleriyle e-toker.com’da!

Katlanabilir, yıkanabilir ve çantada taşınabilir şekilde imal edilen alt değiştirme minderleri; Kitikate, Aziz Bebe, Mamino ve Bibaby gibi bebek ürünleri tasarımları yapan markalar tarafından üretiliyor. Dolayısıyla, bebeklerin hassas cildine uyumlu kumaşlar ve işlemeler alt açma minderlerinin güvenle kullanılmasını sağlıyor.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.