Görünüm:
1 2 3 .... 44 45 46

Bakım ve banyo

Hassas cilt ve beden yapısına sahip olan bebeklerin bakımlarının asla ihmal edilmemesi gerekiyor. Daha iyi bir bakım içinse yardımcı ürünlerin kullanılmalıdır. Böylece bebeğin hassas yapısına en uygun bakım ve temizlik gerçekleşebilir. E-toker.com, annelerin bebek bakımında ihtiyaç duyabilecekleri yardımcı ürünlere yer veriyor. Banyo ürünlerinden, tuvalet eğitimleri için gerek duyulan ürünlere, bakım çantalarına ve diğer temizlik ürünlerine en uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

Ağız ve diş sağlığı için ürünler

Ağız ve diş sağlığı yetişkinler kadar bebekler için de önem ifade ediyor. Buna yönelik ağız bakım setleri, diş fırçası ve macunları üretiliyor. Bebekler için özel imalatı ifade eden ürünlerin yetişkinlere sunulan ürünlerden birçok farkı bulunuyor. Özellikle diş macunları içerisinde kullanılan ürünler, yetişkin ürünlerine göre daha farklı içeriklere sahip oluyor. Bebeğe zarar vermeyecek diş macunları, fırça ve diğer ağız bakım ürünleri e-toker.com’da!

Diğer bakım ürünleri

Bebek bakım ürünleri denilince akla gelen vücut temizleme bezleri, pişik kremleri, pudra ve mamalar! Hepsi e-toker farkıyla sizlere sunuluyor. Dalin, Hero, Baby Time, Mustela ve Uni Baby gibi önde gelen bebek bakım ve mama malzemesi üreticilerinin ürünleri e-toker.com ile kapınıza kadar geliyor. Burun solüsyonu, vücut temizleme bezi, pişik kremleri, deo spreyler ve daha fazla ürün online mağazamızda yer alıyor.

Bebek banyoda

Bebeğinizin banyo temizliğinin daha rahat bir şekilde yapılmasını sağlayan fileler ve çeşitli aksesuarlar en uygun fiyatlarla sizlere sunuluyor. Bebeğinizin hassas cildini tahriş etmeyecek ve herhangi bir zarar ortaya çıkarmayacak havlular, parfümsüz ve göz yakmayan şampuan ürünleri, duş başlıkları en çok ihtiyaç duyulan bebek banyo malzemeleri arasında yer alıyor. E-toker.com, anneler için gereksinim duyulan tüm bebek banyo ürünlerine yer veriyor. Kaliteli, sağlıklı ve sertifikalı ürünlerden alarak bebeğinize en iyisini sunun.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.