Görünüm:
% 20indirim
41,50 TL
33,20 TL
Toplam 24 ürün görüntüleniyor.

Hamilelik aylarında ya da bebeğin doğumunu takip eden dönemde kullanılabilecek, anne ve anne adaylarının belli başlı rutin bakım işlerini daha kolay kılmaya yönelik pek çok ürün, Toker Bebe online kataloğunda sizlerle buluşuyor!

Anne ve Anne Adayları İçin Kullanışlı Ürünler

Toker Bebe’nin anne ve hamilelik kataloğunda; emzirme, hamile giyim, bakım çantaları ve sağlık alt kategorilerinde yer alan, farklı amaçlar için tasarlanmış pek çok kullanışlı ürün, anne ve anne adaylarına kişisel hijyenden giyim ve aksesuarlara kadar pek çok konuda son derece efektif çözümler sunuyor.

Anne adaylarının hamilelik döneminde sırt ve karın bölgelerini desteklemek için tercih edecekleri taşıyıcı bel bantları, annelerin doğumdan sonra bebeklerinin yiyecek ve içeceklerini pratik ve güvenli bir şekilde taşımalarına yardımcı olacak termos çantalar, hem hamilelik döneminde hem de sonrasında kullanılabilecek konforlu emzirme minderleri ile sütyenler ve daha pek çok yardımcı ürün, kadınların yükünü hafifleterek bu zahmetli dönemleri olabildiğince kolay ve konforlu bir şekilde geçirmelerine imkân tanıyor. Chezmam, Bebefox, Lansinoh, Milkway, Lullaby gibi seçkin markaların uzmanlığı ile üretilen bu anne ve hamilelik ürünleri arasından, siz de ihtiyacınıza uygun olanları kolayca bulabilirsiniz.

Eğer hamilelik dönemi ile doğumdan sonraki dönemde daha efektif bebek bakımı ve kişisel bakım yapmanıza yardımcı olacak ürünlere ihtiyaç duyuyorsanız, aradığınız her şey Toker Bebe ile sadece bir tık uzağınızda!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.