Görünüm:
1 2 3 4 5 6 7
Toplam 148 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6 7

Ahşap Beşik

Çocuğunuzun bebeklik dönemindeki en önemli ihtiyaçlarından biri olan sağlıklı bir uyku için tercih edebileceğiniz konforlu ve şık modelleri ile ahşap beşikler, Toker Bebe’nin online mağazasında sizleri bekliyor!

Kaliteli Malzeme & Şık Tasarım

Toker Bebe sayfalarında yer alan ahşap beşikler; kurşunsuz ve su bazlı gibi boya seçenekleri ile kolaylıkla temizlenebilme imkanı verirken kimi sallanabilir, kimi yüksekliği ayarlanabilir kimi ise tekerlekleri sayesinde kolay hareket ettirilebilir modelleriyle annelerin yükünü hafifleten ürünlerdir. Doğal ve estetik bir tasarıma sahip olan ahşap beşikler, bebeğinizi sinek veya haşerelerden korumayı sağlayacak cibinlik sistemi mevcut modelleri ve korkuluk, tahterevalli gibi düzeneklere sahip çeşitleriyle bebeğiniz için olabildiğince güvenli bir ortam yaratır. Ahşap bebek beşiklerinin yanı sıra annelerin bebeklerini rahat bir şekilde emzirmelerini, uyutmalarını ya da bebekleri uyurken dinlenmelerini sağlayan puflu dinlenme koltukları da, farklı renk ve desen seçenekleri ile kategori sayfalarında ebeveynlerin beğenisine sunuluyor.

Eğer siz de bebeğinize sağlıklı ve güvenli bir uyku ortamı sunmanın yanında size de kolaylık sağlayacak beşik modelleri arıyorsanız, Toker Bebe’nin online mağazasında bulunan ahşap bebek beşiklerine göz atabilir; beğendiğiniz ürünlere dilediğiniz her an farklı ödeme seçenekleriyle sahip olabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.